Witamy!

Przez wiele lat działalności i dynamicznego rozwoju nasz blog znalazł swoje miejsce na rynku budowlanym. Lata rzetelnej pracy, pracy wykonywanej z pasją i oddaniem, uczyniło nas dużym, powszechnie cenionym blogiem w branży budowlanej.

Marzec 2018 Listopad 2017 Październik 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017

Polecamy:

wnętrze

Zastosowania Zawiasów

2017-10-04 | Marek Kowal

frazy kluczowe: drzwi, mieszkanie, wnętrze, zawiasy

(...) takich zawiasów jest według mnie nienaganna... Zawiasy, które mam w drzwiach w domu w którym mieszkam już od dobrych 4 lat, działają zupełnie tak samo, jak w chwili, kiedy je założyłem. Jednak otwierane drzwi czy szafki to nie wszystko. Jeżeli mamy kreatywne pomysły, to możemy skonstruować z nich całkiem ciekawe rzeczy, takie jak zabawki, akcesoria dla naszego pupila, czy nawet instrumenty muzyczne. Nie powinno ich też zabraknąć przy różnego typu mechanizmach bardziej skomplikowanych, takich jak maszyny do wytwarzania przedmiotów, krany, (...)

Jak wybrać architekta?

2017-08-03 | Marek Kowal

frazy kluczowe: architekt, architektoniczne, biuro, dom, projekty, wnętrze

(...) Jak wiadomo w momencie kiedy decydujemy się na wybudowanie domu, to bardzo ważne jest jego zaprojektowanie. Oczywiście można samemu wziąć się za projektowanie domu, jednak jeśli nie ma się o tym odpowiedniego pojęcia, to ostatecznie może to nie być najlepszym pomysłem. Warto w takiej sytuacji zatrudnić architekta. (...)