Witamy!

Przez wiele lat działalności i dynamicznego rozwoju nasz blog znalazł swoje miejsce na rynku budowlanym. Lata rzetelnej pracy, pracy wykonywanej z pasją i oddaniem, uczyniło nas dużym, powszechnie cenionym blogiem w branży budowlanej.

Marzec 2018 Listopad 2017 Październik 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017

Polecamy:

remonty

Materace gabionowe - idealne zabezpieczenie

2017-08-28 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, remonty, usługi budowlane

(...) Siatki te połączone są ze sobą za pomocą specjalnych klipsów i tworzą sekcje w formie prostopadłościanów o wymiarach 2 x 1 m oraz niewielkiej, zazwyczaj 30-centymetrowej wysokości. Dzięki takiej budowie, materace gabionowe są bardzo elastyczne, co powoduje, że doskonale nadają się do wykorzystania we wszystkich budowlach, które są narażone na niszczące działanie wody i wiatru. Są one dodatkowo mało skomplikowane w instalacji - nie trzeba specjalnych maszyn ani wysokich (...)

Przeszkoda? Zrób przewiert!

2017-08-28 | Marek Kowal

frazy kluczowe: budownictwo, przewierty, przewierty sterowane, remonty, usługi budowlane

(...) asfalt, a dopiero po kilku latach zdecydowano się na wprowadzenie kanalizacji. Przewierty sterowane powstały po to, by nie niszczyć niepotrzebnie pracy innych ludzi ani nie nastręczać nowej. Dzięki tej technologii możliwe jest ominięcie przeszkód takich jak drogi budynki, linie tramwajowe oraz pociągowe, bez szkody dla nich a przy tym jest to działanie niezwykle precyzyjne i dokładne. Wszystko dzięki teleoptycznemu układowi sterowania, (...)

Osuszacze membranowe

2017-08-10 | Marek Kowal

frazy kluczowe: budowa domu, budownictwo, remonty

(...) Ten krótki artykuł będzie poświęcony osuszaczowi membranowemu sprężonego powietrza. Jest to urządzenie przeznaczone do eliminacji wilgoci z powietrza atmosferycznego. Głównym jego elementem jest membrana polimerowa. Przez ową membranę przenikają cząsteczki tlenku wodoru z powietrza, która jest osuszane. Osuszacz membranowy jest szczególnie przydatny, jeżeli osuszona musi być mała powierzchnia. Przydaje się on również, jeżeli osuszacze muszą zostać zintegrowane ze sprężarką. Ich rozmiary są względnie (...)

Rodzaje Agregatów

2017-07-25 | Marek Kowal

frazy kluczowe: budowa domu, dom, remonty

(...) Agregat prądotwórczy jest to urządzenie, które zostało stworzone po to aby samodzielnie wytarzać energię do zasilania innych urządzeń. Najczęściej jest on doceniany kiedy mieszkamy w domu jednorodzinnym i nagle zerwie gdzieś linie energetyczne służące do dostarczania energii wprost do naszego domu. Dzięki czemu, gdy zabraknie nam prądu, który służy do na przykład włączenia ogrzewania gazowego w domu oraz różnych urządzeń RTV lub AGD. Oprócz tego agregaty prądotwórcze wykorzystuje się do wytwarzania energii (zobacz więcej) w miejscach do których sieć energetyczna nie została podprowadzona. Z racji tego, że agregat prądotwórczy można z większą łatwością przewozić to można (...)