Witamy!

Przez wiele lat działalności i dynamicznego rozwoju nasz blog znalazł swoje miejsce na rynku budowlanym. Lata rzetelnej pracy, pracy wykonywanej z pasją i oddaniem, uczyniło nas dużym, powszechnie cenionym blogiem w branży budowlanej.

Marzec 2018 Listopad 2017 Październik 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017

Polecamy:

Fazy testowania produktu

2018-03-27 | Marek Kowal

frazy kluczowe: systemy zarządzania jakością, inspekcje i nadzory techniczne

W każdej wręcz firmie niezbędny jest nadzór na pracownikami. Do tego celu są przeszkolone specjalne osoby, które mają sprawować kontrolę nad dobrem zakładu. Wiadomo przecież, że dobro firmy to sprawa priorytetowa. W wielu z nich istnieją i działają systemy zarządzania jakością. To od tego właśnie systemu zależy jak dobrze firma prosperuje. 
Żaden wadliwy produkt nie może przejść dalej jeśli nie przejdzie odpowiednich testów. Wszystko zaczyna się oczywiście na linii produkcji. To tam pracownicy zaczynają tworzyć dany produkt. Powinni oni oczywiście starać się robić to jak najlepiej z pełną sumiennością i zaangażowaniem. Mają oni nad sobą osoby, które nad nimi czuwają i w razie zbyt słabego przyłożenia się do pracy zostają oni o tym powiadomieni i mają jak najszybciej się poprawić.
Cała fabryka jest także wyposażona w kamery więc nic nie umknie oku szefa. Gdy produkt zostanie wykonany przechodzi on do następnej hali gdzie zostaje sprawdzana wytrzymałość i ogólna jakość produktu. Testy odbywają się w bardzo precyzyjnych i określonych czynnościach. Następnie zostają tylko inspekcje i nadzory techniczne. Gdyby coś w poprzedniej części zostało pominięte tak tu nic takiego nie może mieć miejsca. To już ostatni etap testowania. 
Następnie produkt trafia do ciężarówek, która rozwozi towar po sklepach. Firma odnosi z tego tytułu zyski i wszyscy są zadowoleni. Praca w takiej fabryce to oczywiście ogromny stres i duża intensywność pracy, ale opłaca się. Pracownicy zostają dobrze wynagrodzeni.
Więcej informacji: https://industrial.dekra.pl

'

Galeria zdjęć:
systemy zarządzania jakością
inspekcje i nadzory techniczne

Warto zobaczyć: