Witamy!

Przez wiele lat działalności i dynamicznego rozwoju nasz blog znalazł swoje miejsce na rynku budowlanym. Lata rzetelnej pracy, pracy wykonywanej z pasją i oddaniem, uczyniło nas dużym, powszechnie cenionym blogiem w branży budowlanej.

Marzec 2018 Listopad 2017 Październik 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017

Polecamy:

drzwi

Zastosowania Zawiasów

2017-10-04 | Marek Kowal

frazy kluczowe: drzwi, mieszkanie, wnętrze, zawiasy

(...) Jeżeli zawsze interesowało was... Co takiego, lub dzięki czemu drzwi, lub szafka czy inne przedmioty, które otwierają się w pionie? Nie? Zawias - Jest to metalowa część, która pod prawem fizyki zmienia swoją rotację, dzięki czemu drzwi mogą się poruszać. Zawiasy pozwalają nam bez problemu otworzyć drzwi, jak i je zamknąć.  Ich budowa to lekko mówiąc "Śruba" z wystającymi również metalowymi elementami, które bez problemu potrafią się łagodnie poruszać. Zawiasy zależą również od jakości ich wykonania... Są zawiasy zwykłe, czyli (...)

Drzwi do domu jednorodzinnego – jakie wybrać?

2017-07-30 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, drzwi, okna, producent

(...) budynku i niewpuszczanie zimna do wewnątrz, a także duża odporność na nawet wieloletnią eksploatację. Z drugiej strony drzwi te nie chronią zbytnio przed złodziejami. – Z tworzywa sztucznego, które – podobnie jak drzwi drewniane – charakteryzują się dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi i – znów podobnie jak drzwi drewniane – słabo chronią przed włamywaczami. – Aluminiowe, które stanowią jakby przeciwieństwo wyżej wymienionych. Aluminiowe drzwi do domu (...)