Witamy!

Przez wiele lat działalności i dynamicznego rozwoju nasz blog znalazł swoje miejsce na rynku budowlanym. Lata rzetelnej pracy, pracy wykonywanej z pasją i oddaniem, uczyniło nas dużym, powszechnie cenionym blogiem w branży budowlanej.

Marzec 2018 Listopad 2017 Październik 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017

Polecamy:

dom

Materace gabionowe - idealne zabezpieczenie

2017-08-28 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, remonty, usługi budowlane

(...) Materace gabionowe stanowią idealne zabezpieczenie hydrotechniczne, umacniające brzegi i nabrzeża rzek oraz dna kanałów i innych zbiorników wodnych. Wypełnione kamieniami lub glebą chronią przed obsuwaniem się ziemi wskutek działania wody, zapewniając jej właściwy, swobodny przepływ. Zapobiegają więc niszczącemu działaniu sił natury, pozwalając ujarzmić żywioły jakimi są woda i powietrze (wiatr). Materace gabionowe są zbudowane ze zgrzewanej lub plecionej siatki ze stali. (...)

Wanna duszą łazienki - wybór i rodzaje

2017-08-18 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) najnowsze wersje również są niezwykle wytrzymałe. Obie posiadają jednak identyczne minusy. Oprócz wagi, przy dłuższym użytkowaniu, uciążliwe może być szybkie wychładzanie się wody. Wad tych pozbawione są wanny akrylowe. Sztuczne tworzywo, z którego są wykonane zapewnia nie tylko izolację, ale też jest przyjemne w dotyku choć wymaga specjalnej obudowy lub nośnika ( po więcej informacji zobacz tutaj ). Plusem jest również fakt, że nalewając do niej wodę, nie budzimy połowy domowników. W tym asortymencie możemy również zaszaleć jeśli chodzi o kształt. Jedynym właściwie minusem wanien (...)

Jak wybrać architekta?

2017-08-03 | Marek Kowal

frazy kluczowe: architekt, architektoniczne, biuro, dom, projekty, wnętrze

(...) odpowiedni stać pracy. Nie warto korzystać z usług biur, które dopiero co zaczęły prowadzić swoją działalność. Ponadto warto również zwrócić uwagę na ceny takich usług. Ostatecznie nie warto przepłacać za usługi, jeśli możliwe jest dostanie ich w niższej cenie. Dlatego też przed podjęciem decyzji, warto (...)

Drzwi do domu jednorodzinnego – jakie wybrać?

2017-07-30 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, drzwi, okna, producent

(...) Wybór drzwi do domu jednorodzinnego to jedna z najważniejszych decyzji – odpowiada bowiem nie tylko za to, jak nasz dom będzie wyglądał, ale także za wysokość opłat za ogrzewanie. Zanim dokonamy więc zakupu, warto wiedzieć, na co zwracać szczególną uwagę. Po pierwsze, jeśli chodzi o materiał, drzwi dzielą się na: – Drewniane, czyli te, z którymi spotykamy się najczęściej. Do ich największych zalet należy niewątpliwie nieprzepuszczanie ciepła na zewnątrz (...)

Rodzaje Agregatów

2017-07-25 | Marek Kowal

frazy kluczowe: budowa domu, dom, remonty

(...) zabrać go praktycznie wszędzie. Agregaty prądotwórcze dzielą się na dwie grupy w zależności od tego pod jakim kątem będziemy go używać. Pierwsza grupa agregatów prądotwórczych to taka w której będziemy podłączać do niego takie urządzenia, które nie będą wymagać szczególnie dobrego prądu. Czyli będzie służył do zasilania takich rzeczy jak pilarki, frezarki, żarówki. Z racji tego, że są to agregaty gorszej jakości bez specjalnych funkcji takich jak automatyczna stabilizacja napięcia tak zwana AVR są dość tanie. Najczęściej takie agregaty można spotkać na różnego rodzaju placach budowy. Drugim rodzajem agregatów prądotwórczych są to takie do których będziemy (...)